Hakkımızda

Hakkımızda


 • Biz Kimiz?

  TARİHÇEMİZ 1987 yılında eğitime başlayan ve bugüne kadar sevgiyi benimseyen, çağdaş gençliğin yetiştirilmesinde katkılarını esirgemeyen bir eğitim kurumudur. Eğitimin bir çok alanında deneyimi olan ve bu deneyimini insanlığa fayda sağlayabilme çabası içindedir. Etap sürücü kursu kadrosu; insani değer yargılarına önem veren, akıl ve bilimin yol göstericiliğinde bilgiye ulaşmak için çaba sarf eden, hedeflerine doğru yürürken yılmayan, zirvede olmak için kendine güvenen bir birey olma ortamını sizlere sunar. 1987 yılından beri yılmadan ülkemize, milletimize en iyi eğitimi vermeyi bir borç biliyoruz. "GÜVENLİ SÜRÜŞ İYİ BİR EĞİTİMLE BAŞLAR"

  Misyonumuz

  Eğitim alanında gösterilecek başarılar ile insanlara daha iyi eğitim imkanı verirken, hayatın her alanında evrensel kabul gören değerleri yaşayan bir kurum kültürü ortaya koyarak Türkiye çapında örnek olmak.

  Vizyonumuz

  1987 yılında Adana’dan başlayan ve Bursa merkezli olmak üzere, tarihi bağlar ile irtibatlı olduğu yakın coğrafyasında, verdiği çeşitli eğitim kursları, en geniş ve modern araç gereçleriyle en iyi hizmeti vererek öğrencilerinden ve dostlarından aldığı destekle zirvede olmak.

  Temel Değerlerimiz

  İnsanca Yaşamak, Birlikte Başarmak.
  Akil, Adil ve Erdemli Olmak
  1- Konulan hedeflerde, zorluklar karşısında yıkılmayıp, inanıp, azmedip, mazeret üretmeden işi başarıncaya kadar yüksek gayret göstermek.
  2-Adil, dürüst, inançlara ve farklılıklara saygılı davranmak.
  3-Öncelikleri dikkate alarak esnek, hızlı ve durumsal davranabilmek.
  4-Hata yapmaktan korkmamak, hatalardan ders almak ama istişaresiz iş yapmamak.
  5-Duyguları dikkate almak ancak bilimsel metotları ve objektif verileri kullanarak karar vermek.
  6-İşi kolaylaştırmak, hızlandırmak ve daha akıllı iş yapmak için teknolojiyi etkin kullanmak.
  7-İşlerin kişilere bağlı olmadan sürdürebileceği, kurumsal bilginin üretildiği, eleştirildiği ve kurum hafızasına kazandırıldığı bir iş modelinde süreçleri ve sistemleri kurgulamak, yaşatmak ve yazılı hale getirmek.
  8-Yasal ve etik kurallara uymak.
  9-İşi ehline vermek.
  10-''Daha yok mu?'' düsturuyla mevcutla yetinmeyip, ölçülebilir ve başarmaya değer hedefler koyarak sürekli iyileşme ve geliştirmeyi hedeflemek.
  11-Her zaman iyi niyeti, önyargısız olarak pozitif düşünmeyi esas almak, sorunları 3. kişiler ile değil (kesinlikle gıybet ve dedikodu yapmadan) bizzat sorumluları ile görüşerek çözüm aramak.
  12-Zamanı ve imkanları, doğru ve etkin kullanmak, israf etmemek.
  13-Çalıştığı yeri sadece bir iş ortamı değil, bir yaşam ortamı olarak görmek.

  HİÇBİR MAZERET BAŞARININ YERİNİ TUTAMAZ…