IMG-LOGO
Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

IMG

Biz Kimiz?

TARİHÇEMİZ 1987 yılında eğitime başlayan ve bugüne kadar sevgiyi benimseyen, çağdaş gençliğin yetiştirilmesinde katkılarını esirgemeyen bir eğitim kurumudur.

Eğitimin bir çok alanında deneyimi olan ve bu deneyimini insanlığa fayda sağlayabilme çabası içindedir.

Etap sürücü kursu kadrosu; insani değer yargılarına önem veren, akıl ve bilimin yol göstericiliğinde bilgiye ulaşmak için çaba sarf eden, hedeflerine doğru yürürken yılmayan, zirvede olmak için kendine güvenen bir birey olma ortamını sizlere sunar.

1987 yılından beri yılmadan ülkemize, milletimize en iyi eğitimi vermeyi bir borç biliyoruz. “GÜVENLİ SÜRÜŞ İYİ BİR EĞİTİMLE BAŞLAR”

Misyonumuz

Eğitim alanında gösterilecek başarılar ile insanlara daha iyi eğitim imkanı verirken, hayatın her alanında evrensel kabul gören değerleri yaşayan bir kurum kültürü ortaya koyarak Türkiye çapında örnek olmak.

Vizyonumuz

1987 yılında Adana’dan başlayan ve Bursa merkezli olmak üzere, tarihi bağlar ile irtibatlı olduğu yakın coğrafyasında, verdiği çeşitli eğitim kursları, en geniş ve modern araç gereçleriyle en iyi hizmeti vererek öğrencilerinden ve dostlarından aldığı destekle zirvede olmak.

Temel Değerlerimiz

İnsanca Yaşamak, Birlikte Başarmak. Akil, Adil ve Erdemli Olmak

 

 

...

1987’den beri Bursa’nın En Çok Tercih Edilen Sürücü Kursu Sende Başarmak İçin

Bugün Bizimle İletişim Kur