IMG-LOGO
anasayfa / Hizmetlerimiz / ÖZEL SÜRÜŞ EĞİTİMİ

ÖZEL SÜRÜŞ EĞİTİMİ

IMG-COURSE

Etap Eğitim Merkezi olarak 20 yıllık Tecrübemizle Sizleri Bursa’nın En Yoğun Trafiği İçerisinde Yetiştiriyor ve Hazırlıyoruz.Araçlarımız Güvenliğiniz İçin Özel Donanımlı, Güvenlik Paketli, Klimalı Son Model Araçlardır.Sizin Ve Karşınızdaki Sürücülerin Can Sağlığı Asla Hafife alınmamalıdır. Eğitimde Kaliteye Önem Veriyorsanız Sürücü Eğitimi Merkezini Arayınız.

Ehliyetinizi almak için sürücü kursuna yazıldınız ama yoğunluğunuzdan dolayı derslere katılamadınız veya kursun size verdiği direksiyon dersi yetersiz geldi fakat sınavdanda kalmak istemiyorsunuz. Eğitim merkezimizi arayarak ehliyet sınavını geçmeyi garantileyebilirsiniz. Ehliyetiniz varsa ve kendinizde araç kullanımı konusunda hala pratik yapma ihtiyacı hissediyorsanız konusunda uzmanlaşmış eğitmenlerimiz eşliğinde öncelikle sürücü eğitimi pistimizde ve sonrasında akıcı trafikte direksiyon dersi alabilirsiniz.

Korkularınızı çok kısa bir süre içerisinde yenip eksik olan öz güveninizi kazanabilirsiniz. İDDİALIYIZ!! Trafiğe Çıkma Garantisi Veriyoruz. Özel direksiyon dersi ciddiye alınması gereken bir olgudur bu açıdan çok önemlidir. Sonuçta söz konusu can güvenliğinizdir ve asla telafisi yoktur öncelikle bu bilinçte olmalıyız. Sunduğumuz kaliteli eğitim, öğrenci psikolojisini bilen pedagojik-Formasyon eğitimi almış, bu sayede öğrencisinin istek ve ihtiyaçlarını anlayabilen, kendini öğrencisinin yerine koyabilen eğitmenlerimizle mümkün olabilmektedir.

Bursa’da kaliteli alabileceğiniz Direksiyon Dersi için lütfen Eğitim Merkezimizden randevu alınız. Eğitim Merkezimiz direksiyon dersi vermenin ciddiyetini kavramaktan ötürü kurulmuştur. Eğitmenlerimizin tümü, pedagojik-Formasyon(eğitim bilimleri) eğitimi almış, Milli Eğitim Bakanlığı sertifikasının yanında kurumlarda binlerce kişiye direksiyon dersi vermiş, yine Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ileri sürüş teknikleri sertifikası ile Src(sürücü psikolojisi eğitimi) sertifikasına sahip eğiticilerdir.

Çünkü bizlere canınızı teslim etmektesiniz. Araç kullanmak çok hassas ve önemli bir davranış şeklidir. Bazı hataların telafisi maalesef olamamaktadır. Bu yüzden eğitmenlerimiz tam donanımlıdır. Her geçen gün daha da büyüyen ve kendisine duyulan güvenle genişleyen Etap Eğitim Merkezi adayları arasında sizi de görmek temennisiyle saygılarımı sunuyor, başarılı ve mutlu bir yıl diliyoruz.